argan oil capsules


 


روغن acial امروزه بسيار معروف است چون باعث درخشندگي و تابندگي پوست مي شود و بيشتر از 50 نوع روغن صورت در مغازه ها قابل دسترس است و هر کسي بر حسب نوع پوستي که دارد يکي از آنها را استفاده مي کند که نتايج باورنکردني به همراه دارد. 


1. پوست هاي معمولي :


افرادي که پوست معمولي دارند از بهترين نوع پوست برخوردار هستند و بايد از روغن هاي نارگيل، زيتون، دانه انگور و ارگان روزانه براي چرب کردن پوست استفاده کنند.


2.روغن مناسب براي پوست هاي حساس :


افرادي که پوست حساس دارند بايد محتاط عمل کنند چون ممکن است گاهي اوقات منجر به خراشيدگي، خارش و تورم پوست شود و بايد از روغن هاي زيتون، بابونه و گل ياس براي آبرساني و انعطاف پذيري پوست استفاده کنند و همچنين اين روغن ها براي درمان آکنه و جوش هم موثر است.


3. پوست هاي پير و سالخورده :


افرادي که پوست پيري دارند بايد از روغن هاي حاوي آنتي اکسيدان استفاده کنند که از چين و چروک پوست جلوگيري کنند. روغن کندر، رز و خواص روغن آرگان براي آبرساني و جوانسازي پوست بسيار موثر است چون حاوي آنتي اکسيدان است.


4. روغن گياهي مناسب براي پوست هاي چرب :


اگر پوست چربي داريد بايد روغني را انتخاب کنيد که سبوم و چربي پوست را کنترل کند و به همين منظور پوست خود را خشک نگه داريد و از روغن سرو، آرگان ، ليمو و ترنج براي تغذيه پوست استفاده کنيد.


5. روغن گياهي مناسب براي پوست هاي خشک :


افرادي که پوست هاي خشک دارند معمولاً با خشکي و خارش پوست مواجه مي شوند و انتخاب درست روغن بسيار مهم است. روغن جوجوبا، نارگيل و زيتون سريع جذب پوست مي شوند و آب پوست را فراهم مي کنند و به آساني اين مشکل را رفع ميکنند.


6. روغن گياهي مناسب براي کنترل جوش :


اگر پوست خشک يا چربي داريد که با جوش و روزنه هايي همراه است، بايد از روغن هاي حاوي آنتي اکسيدان استفاده کنيد که در درمان جوش و لک هاي تيره پوستي مناسب است به همين منظور به شما روغن اسطوخودوس، گل شمعداني و نعناع هندي را پيشنهاد ميکنيم.


7. روغن گياهي مناسب براي پوست هاي ترکيبي :


درمان اين نوع پوست دشوار است چون نه خشک است و نه چرب اما به شما روغن پرتقال، زيتون، نعناع هندي و اسطوخودوس را پيشنهاد مي کنيم چون پوست را متعادل ميکند.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

دانلود مقاله دانشگاهي Matt فروشگاه فايل salembemanA راوي حکايت هاي باقي Patrick تور Kendra Chauncey Christy